Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Bešeňová

Obecný úrad

V tejto téme môžete diskutovať o činnosti obecného úradu, starostu, poslancov, zamestnancov obecného úradu a ostatných zložiek. Príspevky sa môžu týkať aj všeobecného diania v obci.

Na základe Pravidiel správania sa na diskusnom fóre bude každý príspevok bez riadneho podpisu (to znamená MENO a PRIEZVISKO, príp. funkcia) z diskusného fóra ODSTRÁNENÝ.

Diskusia o Obecnom úrade

Pridať príspevok

 
pridané 9.3.2014 20:34:11

besenovske ovecky

Mili pan starosta ,nezijem vo vasej obci a ani nie som rodak,chcem sa vam len podakovat ,za to ze som sa celkom pobavil na vasej web stranke,a mal som pri tom dojem ze tato obec zije stale v hlbokej totalite.Neviem, ci toto diskusne forum je tu pre vas ,alebo pre obyvatelov obce.Kto chce diskutovat musi sa pod svoj prispevok podpisat celym menom,toto povazujem v dnesnej dobe za absurdne.Nutite resp.podmienujete svojich obyvatelov k tomu aby na web pridavali svoje osobne udaje .Tymto ich vystavujete nebezpecenstvu ,ze ich osobne udaje budu zneuzite.Neviem kto toto v obci schvaloval,pretoze silne pochybujem o tom,ze toto je vola obyvatelov.Doporucujem Vam aby ste si vzali priklad od inych miest a obci kde sa staci podpisat len tzv.nickom

Pridať reakciu

MILAN DUBRAVSKY ,Svajciarsko Basel


 
Reakcia na príspevokpridané 15.3.2014 12:10:35

ovecky

Internetove forum obce by malo byt miestom, kde moze ktokolvek prejavit svoj nazor (samozrejme nie nadavanim a urazanim). Zial, v obci Besenova to neplati a asi sme aj jedina obec na Slovensku co nieco taketo ma zavedene. Zoberte si priklad z Ruzomberka kde su bezne anonymne otazky a kde aj pracovnici uradu odpovedaju na otazky a dokonca sa aj podpisu! Nielen ako admin, to co je za meno? Ako obcan Besenovej sa citim ako obyvatel Ciny. Aj tam je blokada internetu a k obcanom sa dostavaju len take informacie, ktore stat uzna za vhodne.

Pridať reakciu

Martin Kukucin


 
pridané 18.11.2013 15:35:34

Stretnutie s ubytovateľmi

Toto stretnutie nieje vynútené,starosta obce ho v podstate sám navrhol pri našom rozhovore o problémoch pri ubytovávaní a na základe nespokojných príspevkov v diskusnom fóre od ubytovateľov.Ja som sa snažila svojimi príspevkami len o posúrenie,nakoľko to pokladám za veľmi dôležité v obci ,ktorá svojim spôsobom je vizitkou Slovenska,nakoľko sa tu stretáva celá EÚ ba dokonca svet.Mám pocit,že sme to všetci trochu podcenili.Každá dobrá pripomienka a nápad či už týkajúce sa legislatívy v ubytovacích službách,alebo zlepšenia cestovného ruchu a ponuky služieb v obci samotnej je veľmi vítaná a všetci čo sú na tom akokoľvek zainteresovaní budú mať v piatok možnosť vyjadriť sa.Nenechajme si ujsť príležitosť .

Pridať reakciu

Katarína Guothová


 
pridané 17.11.2013 18:07:29

Pripravovaný zákon o ubytovaní

Vynútené stretnutie s ubytovateľmi je fajn, rada sa ho zúčastním, len neviem, či niečo prinesie. Dúfam, že áno.
Ako vieme, v obci bolo založené občianske združenie - Žijeme tu spoločne - má web stránku s rovnakým názvom. Navrhujem požiadať toto združenie, aby spoločne s obecným úradom poslalo otvorený list našim poslancom v národnej rade, prípadne do televízie, nech aj iní ubytovatelia sa k tomu vyjadria. Taký nezmysel, ktorý navrhujú, to už je veľa.
Treba im navrhnúť, aby uzákonili platené licencie od lôžka. Malý ubytovatelia, ktorý majú pár lôžok predsa nemôžu mať živnosť, z ktorej budú platiť odvody do poisťovní. Ale keby bola možnosť kúpiť si licenciu povedzme 50,- Euro/lôžko na rok, tak to určite urobia a majú pokoj. Zakúpenie licencie by bolo všetko, čo by bola ich povinnosť urobiť. Ubytovávali by legálne, ale musela by tu byť zákonom stanovená možnosť povedzme obecnému úradu umožniť kontrolu počtu lôžok. Porozmýšľajme spoločne čo by malo byť obsahom tohto listu, aby to 22.11.13 neskončilo len tým, že si tam ostro vymeníme názory, každý bude mať pravdu a to bude všetko. Možno máte lepší návrh, rada si ho vypočujem a pridám sa.

Pridať reakciu

Michníková Mária


 
pridané 14.11.2013 18:08:58

Stretnutie s ubytovateľmi

Ďakujem za seba a dúfam že aj za ostatných ubytovateľov.
Katarína Guothová

pridané 14.11.2013 10:59:36

Stretnutie s ubytovateľmi

Pán starosta nemáte záujem stretnúť sa s ubytovateľmi?

Pridať reakciu

Katarína Guothová-Marka 99


 

Dobrý deň p. Guothová,
stretnutie s ubytovateľmi sa uskutoční v piatok 22.11.2013 o 18,00 hod. v sále KD Bešeňová. Oficiálna pozvánka bude čoskoro vyvesená v úradnej tabuli, ako aj na webovej stránke obce.

Monika Hajasová

pridané 8.11.2013 09:47:36

Stretnutie ubytovateľov so starostom

Chcem sa informovať kedy pán starosta zvolá stretnutie s ubytovateľmi.Keďže máme pred sebou zimnú turistickú sezónu,bol by najvyšší čas.
Guothová

pridané 6.11.2013 19:58:01

Ubytovanie v súkromí

Tí múdri tam hore už rozhodli (tiež nie som nadšená ako).
Treba si kliknúť na kolonku Cestovný ruch-Pre ubytovateľov,tam je to napísané ako múdri rozhodli.Niektorí si to vzali za svoje niektorí nie.Ide o to ,že práve tí ktorí sa podrobili zákonom sú v značnej nevýhode oproti tým ktorí to ešte neurobili,dokonca sú aj viac vystavení postihom zo strany všetkých inštitúcií a úradov.Tak keď tomu niekto hovorí spravodlivosť a zdravé podnikateľské prostredie,tak potom už neviem.Serióznosť a spravodlivosť by už mohla zafungovať.

Pridať reakciu

Katarína Guothová - Marka 99


 
Položky 1-7 z 21

webygroup

dnes je: 18.4.2014

meniny má: Valér

USD1.3855
CZK27.502
GBP0.82430
HUF307.73
PLN4.1937

1391206

Úvodná stránka